RKC strandt in bekertoernooi na ruime nederlaag in Almelo
- Wedstrijdverslag
- woensdag 01 februari 2012 19:33
- Jasper Jansen
Het is RKC Waalwijk niet gelukt om de halve finale van het bekertoernooi te bereiken. Na negentig minuten stond er op bezoek bij Heracles Almelo een 3-0 eindstand op het scorebord, wat betekende dat de Waalwijkse club is uitgeschakeld.
De Waalwijkse club verloor en is ook Evander Sno een paar weken kwijt. De middenvelder reageerde, door zijn elleboog als slagwapen te gebruiken, zijn frustraties af nadat hij door Everton en Quansah aan de haren was getrokken. Bij het opstootje dat daarop ontstond had Sno al een gele kaart gekregen.
De wedstrijd was op dat moment al beslist. Heracles nam voor de rust een 2-0 voorsprong door doelpunten van Samuel Armenteros en Kwame Quansah. Na rust maakte Marko Vejinovic er 3-0 van. Rick ten Voorde had verzuimd om alleen voor doelman Remko Pasveer de aansluitingstreffer binnen te schieten. Na de 3-0 keurde scheidsrechter Ruud Bossen nog twee Waalwijkse treffers af wegens buitenspel.
Onderstaand de live-berichtgeving van de tweede helft.
- - De tweede helft is inmiddels begonnen. RKC Waalwijk heeft gewisseld. Robert Braber is in de kleedkamer achtergebleven en vervangen door Rick Ten Voorde.
- - 48ste minuut van de wedstrijd een kleine kans voor de Hongaarse spits van RKC. Pasveer redt.
- - 52e minuut: kopbal van Duits mist kracht en is een makkelijk prooi voor de doelman van Heracles. RKC lijkt meer aanvallende intenties te hebben.
- - 56e minuut: solo van Armenteros. Met twee verdedigers om hem heen weet hij alsnog op doel te schieten, maar de bal zeilt gelukkig voor RKC net naast het doel.
- - 57e minuut: eerste goede aanval van RKC wordt via Sno opgezet. Rick Ten Voorde weet de bal echter niet achter Pasveer te krijgen. Daarom blijft het 2-0
- - 58e minuut: 3-0 voor Heracles naar wederom zeer matig verdedigen van RKC Waalwijk. Eerst wordt Van Mosselveld aan de rechterkant van het veld makkelijk gepasseerd door Willy Overtoom waarnaar de voorzet volkomen wordt gemist door Sander Duijts waarna Marko kan scoren.
- - 59e minuut: wissel bij RKC. Németh verlaat het veld en wordt vervangen door Castillion.
- - 61e minuut: gele kaart voor Ten Voorde na een handsbal op het middenveld.
- - 62e minuut: Ten Voorde scoort, maar de goal wordt afgekeurd wegens buitenspel. Onterecht, zo wijze de tv-beelden uit!
- - 63e minuut: Zoet redt met grote moeite een een knap schot van Everton.
- - 66e minuut: overtreding op Sno, vrije trap. Een kans voor RKC met wederom een goal, maar weer afgekeurd. Dit keer lijkt het echter terecht!
- - 69e minuut: wederom een overtreding op Sno (haren trekken) met een opstootje als gevolg. Bossen lost het op met geel voor Sno(reactie) en geel voor Quansah.
- - 71e minuut: en weer een overtreding op Sno. Vrije trap wordt snel genomen en leidt uiteindelijk tot een schot van Duits. Zijn slappe schot wordt makkelijk gestopt door Pasveer.
- - 72e minuut: En weer een afgekeurde goal. Dit keer voor Heracles wegens buitenspel.
- - 72e minuut: wissel bij Heracles. Doelpuntenmaker Marko gaat eruit voor Douglas.
- - 73e minuut: rood voor Sno na een vermeende elleboog (?)
- - 75e minuut: wissel 2 bij Heracles Almelo. Doelpuntenmaker Quansah gaat eruit en wordt vervangen door..?
- - 79e minuut: Bruns schiet na goed combinatiespel op goal. De bal gaat net over het doel van RKC.
- - 83e minuut: Schot van Schet. Pasveer redt met moeite het schot van grote afstand.
- - 85e minuut: Bruns krijgt een schietkans vanaf 18 meter nadat Van Mosselveld de bal maar half weg werkt. Zoet redt simpel.
- wedstrijd afgelopen: een zwak RKC Waalwijk verliest naast Sno ook de wedstrijd in Almelo. Met een duidelijke 3-0 voor de thuisploeg is het vlaggenschip van RKC uitgeschakeld in het KNVB-beker toernooi. Sno zal aanstaande zondag in Groningen niet van de partij zijn door zijn directe rode kaart!


Reacties
Ach.. Dan maar alles op de competitie.
bedoel ik
Was niet eens zo'n gemene elleboog fso, werd niet eens op gereageerd door andere spelers.
en wat de KNVB betreft oprotten moeten eigenlijk een spandoek maken KNVB mafia criminelen misschien word en dan wel geluisterd stelletje rotzakken daar!!!!!
Verder zijn quansah en everton gewoon een stel wijven.. bietje aan iemands haar trekken... Van everton wist ik al dat het een kaarten/matennaaier is trouwens.
Snel vergeten, en een puntje halen in Grunn.
Everton en Quansah 3 wedstrijden schorsing minimaal.
Kaart van Evander seponeren, Duarte reageerde niet eens op de arm van Sno. Als Duarte zelf maar even het idee had gehad dat Sno zijn elleboog gebruikte was hij toch gillend en kermend ter aarde gestort en had hij minimaal 10 minuten liggen rollen. Niets van dit alles, Duarte was zelfs verrast vanwege de rode kaart.
Zondag Auassar voor Sno neem ik aan?