GeleLeger.nl

woensdag 23 05 2012

Laatste update22 mei 2012, 10:43

  • Registreer
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Velden met een sterretje (*) zijn verplicht.

RKC strandt in bekertoernooi na ruime nederlaag in Almelo

Heracles - RKC Waalwijk_2

Het is RKC Waalwijk niet gelukt om de halve finale van het bekertoernooi te bereiken. Na negentig minuten stond er op bezoek bij Heracles Almelo een 3-0 eindstand op het scorebord, wat betekende dat de Waalwijkse club is uitgeschakeld.

De Waalwijkse club verloor en is ook Evander Sno een paar weken kwijt. De middenvelder reageerde, door zijn elleboog als slagwapen te gebruiken, zijn frustraties af nadat hij door Everton en Quansah aan de haren was getrokken. Bij het opstootje dat daarop ontstond had Sno al een gele kaart gekregen.

De wedstrijd was op dat moment al beslist. Heracles nam voor de rust een 2-0 voorsprong door doelpunten van Samuel Armenteros en Kwame Quansah. Na rust maakte Marko Vejinovic er 3-0 van. Rick ten Voorde had verzuimd om alleen voor doelman Remko Pasveer de aansluitingstreffer binnen te schieten. Na de 3-0 keurde scheidsrechter Ruud Bossen nog twee Waalwijkse treffers af wegens buitenspel.

Onderstaand de live-berichtgeving van de tweede helft.

  • - De tweede helft is inmiddels begonnen. RKC Waalwijk heeft gewisseld. Robert Braber is in de kleedkamer achtergebleven en vervangen door Rick Ten Voorde.
  • - 48ste minuut van de wedstrijd een kleine kans voor de Hongaarse spits van RKC. Pasveer redt.
  • - 52e minuut: kopbal van Duits mist kracht en is een makkelijk prooi voor de doelman van Heracles. RKC lijkt meer aanvallende intenties te hebben.
  • - 56e minuut: solo van Armenteros. Met twee verdedigers om hem heen weet hij alsnog op doel te schieten, maar de bal zeilt gelukkig voor RKC net naast het doel.
  • - 57e minuut: eerste goede aanval van RKC wordt via Sno opgezet. Rick Ten Voorde weet de bal echter niet achter Pasveer te krijgen. Daarom blijft het 2-0
  • - 58e minuut: 3-0 voor Heracles naar wederom zeer matig verdedigen van RKC Waalwijk. Eerst wordt Van Mosselveld aan de rechterkant van het veld makkelijk gepasseerd door Willy Overtoom waarnaar de voorzet volkomen wordt gemist door Sander Duijts waarna Marko kan scoren.
  • - 59e minuut: wissel bij RKC. Németh verlaat het veld en wordt vervangen door Castillion.
  • - 61e minuut: gele kaart voor Ten Voorde na een handsbal op het middenveld.
  • - 62e minuut: Ten Voorde scoort, maar de goal wordt afgekeurd wegens buitenspel. Onterecht, zo wijze de tv-beelden uit!
  • - 63e minuut: Zoet redt met grote moeite een een knap schot van Everton.
  • - 66e minuut: overtreding op Sno, vrije trap. Een kans voor RKC met wederom een goal, maar weer afgekeurd. Dit keer lijkt het echter terecht!
  • - 69e minuut: wederom een overtreding op Sno (haren trekken) met een opstootje als gevolg. Bossen lost het op met geel voor Sno(reactie) en geel voor Quansah.
  • - 71e minuut: en weer een overtreding op Sno. Vrije trap wordt snel genomen en leidt uiteindelijk tot een schot van Duits. Zijn slappe schot wordt makkelijk gestopt door Pasveer.
  • - 72e minuut: En weer een afgekeurde goal. Dit keer voor Heracles wegens buitenspel.
  • - 72e minuut: wissel bij Heracles. Doelpuntenmaker Marko gaat eruit voor Douglas.
  • - 73e minuut: rood voor Sno na een vermeende elleboog (?)
  • - 75e minuut: wissel 2 bij Heracles Almelo. Doelpuntenmaker Quansah gaat eruit en wordt vervangen door..?
  • - 79e minuut: Bruns schiet na goed combinatiespel op goal. De bal gaat net over het doel van RKC.
  • - 83e minuut: Schot van Schet. Pasveer redt met moeite het schot van grote afstand.
  • - 85e minuut: Bruns krijgt een schietkans vanaf 18 meter nadat Van Mosselveld de bal maar half weg werkt. Zoet redt simpel.
  • wedstrijd afgelopen: een zwak RKC Waalwijk verliest naast Sno ook de wedstrijd in Almelo. Met een duidelijke 3-0 voor de thuisploeg is het vlaggenschip van RKC uitgeschakeld in het KNVB-beker toernooi. Sno zal aanstaande zondag in Groningen niet van de partij zijn door zijn directe rode kaart!

Reacties  

 
-
# - 01-02-2012 19:49
hahasport.com/.../... of gewoon meekijken
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Timmeehh
+1 # Timmeehh 01-02-2012 20:06
als je zo speelt ben je het niet eens waaard de finale te halen.
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Bertv
# Bertv 01-02-2012 20:08
gewoon alles op de competitie. Beetje schade beperken.
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Bertv
# Bertv 01-02-2012 20:21
en dat is geen schade beperken, wat dom
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
coes
# coes 01-02-2012 20:22
Oliedom Sno, mja opgefokt na die Quansah die hem aan zn haar trok, smerig.
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Jasper
# Jasper 01-02-2012 20:24
Tja.. makkelijk gegeven kaart. Bossen lijkt niet echt op de hand van RKC. Een onterechte afgekeurde goal, Sno die aan zijn haren wordt getrokken en zelf als dader wordt bestempeld (domme reactie dat wel) en dan nog een duel (raakt ie hem wel) waar hij wel erg makkelijk de rode kaart trekt!

Ach.. Dan maar alles op de competitie.
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Bertv
# Bertv 01-02-2012 20:27
Kaart in de beker geldt niet in de beker toch?
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Bertv
+1 # Bertv 01-02-2012 20:28
competitie...
bedoel ik
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Jasper
+1 # Jasper 01-02-2012 20:33
Is direct rood ook niet een schorsing voor de competitie?
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
coes
+1 # coes 01-02-2012 20:41
Klopt, twee keer geel niet, direct rood wel. En wss wel meer dan een potje, pff wat baalk hier van.
Was niet eens zo'n gemene elleboog fso, werd niet eens op gereageerd door andere spelers.
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Timmeehh
+2 # Timmeehh 01-02-2012 20:34
Inderdaad, we missen sno zondag zoiezo in Groningen, al ben ik bang ook tegen Heerenveen..
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Kingstone015
-2 # Kingstone015 01-02-2012 20:59
Ze moeten met hun corrupte zooi oprotten nee wij zijn aan het zorgen dat de maffia uit Nederland blijft nou ik denk dat ze de KNVB hebben over genomen met hun geld inclusief die scheids dacht nog wel dat hij een beetje verstand had blijkbaar is het heel erg als we een kans maken om naar de halve finale zouden kunnen gaan diep en diep triest vind ik het gun het Heracles echt niet!!!!!!!,
en wat de KNVB betreft oprotten moeten eigenlijk een spandoek maken KNVB mafia criminelen misschien word en dan wel geluisterd stelletje rotzakken daar!!!!!
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Posco
-1 # Posco 02-02-2012 11:23
Ja, het was gisteren allemaal de schuld van de KVNB en de scheids.. :zzz
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Olc32
+2 # Olc32 01-02-2012 22:58
Brood maakte weer zijn oude fout. Laf achteruit voetballen. Als je dan met rust 2-0 achterstaat is het te laat, Ruudje, om daar nog iets aan te doen. Makke schapen waren het.

Verder zijn quansah en everton gewoon een stel wijven.. bietje aan iemands haar trekken... Van everton wist ik al dat het een kaarten/matennaaier is trouwens.

Snel vergeten, en een puntje halen in Grunn.
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
DrDoom
# DrDoom 01-02-2012 23:21
Werk voor de aanklager betaald voetbal.
Everton en Quansah 3 wedstrijden schorsing minimaal.
Kaart van Evander seponeren, Duarte reageerde niet eens op de arm van Sno. Als Duarte zelf maar even het idee had gehad dat Sno zijn elleboog gebruikte was hij toch gillend en kermend ter aarde gestort en had hij minimaal 10 minuten liggen rollen. Niets van dit alles, Duarte was zelfs verrast vanwege de rode kaart.
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
langstraat
+1 # langstraat 01-02-2012 23:22
Jammer beker gewoon vergeten leeft toch niet hier,wel kl*te dat je nu Sno gaat missen voor een aantal wedstrijden (vind ik erger als dit verlies),hoop wel dat de tuchtcommissie naar de beelden kijkt en alsnog schorsingen uit gaat delen aan die 2 van heracles die aan de haren trekken van Sno!
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Posco
# Posco 02-02-2012 11:28
Verlies van Sno vind ik ook erger dan verlies van de wedstrijd. Rode kaart van Sno is overigens gewoon terecht hoor. Dat daar nog discussie over bestaat zeg! Domme (maar begrijpelijke) reactie na dat opstootje. Je hoeft iemand niet vol te raken om toch rood te krijgen. Erg benieuwd wat het team waard is zonder Sno.
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Jasper
# Jasper 02-02-2012 11:56
Niet helemaal met je eens. Het lijkt bij Evander altijd alsof hij wat ruig in komt. Ook nu weer. Ik heb de beelden pas 1 keer gezien, maar ik kan niet met 100% zekerheid zeggen dat hij zijn elleboog bewust richting het hoofd van de tegenstander brengt. Het afgelopen seizoen heb ik veel duidelijkere ellebogen gezien die met (slechts?) geel werden bestraft (kom je weer uit bij de discussie over de consequentheid van het scheidsrechterskorps ). De reactie van de tegenstander meenemend, kom ik tot de conclusie dat de rode kaart erg overdreven is.

Zondag Auassar voor Sno neem ik aan?
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Cromax
+1 # Cromax 02-02-2012 14:34
Beker leuk, maar focus op competitie! Is veel belangrijker gezien de plaats waar we nu staan. Wie had dat gedacht in augustus.
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Tobey
# Tobey 02-02-2012 17:42
Sno 3 wedstrijden schorsing? Pffff.............
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Rafter
-1 # Rafter 02-02-2012 17:52
Ergste is nog de oerstomme dommigheid van de trainer. Sno had al geel, het staat 3-0 achter! Haal die speler er dan uit, je hebt m hard nodig in de competitie- veel - vel belangrijker dan die beker. Nu 3 wedstr geschorst en lef om in beroep te gaan bestaat er nooit bij RKC, dus reken maar op 3 wedstr verlies. Lekker Brood!
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
jaymike
+1 # jaymike 02-02-2012 18:32
@rafter EN WEER HEB JE HET MIS,wat ben je een vreselijke negatieveling! Rkc gaat in beroep,en terecht. Kan brood,in jou ogen eigenlijk wel iets goed doen? Ik hoop dat je beseft(als je tenminste kunt lezen)dat de reden dat Sno hier nog speelt,alleen te danken is aan Brood!Geef hem eens wat credit,of ben jij de enigste in deze wereld, die perfect is?
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Job_Waalwijk
# Job_Waalwijk 02-02-2012 22:43
Jammer dat we niet weer de halve finale hebben kunnen halen. Sno was overigens wel super goed, echt een baas in de wedstrijd. Hij won zowat ieder duel!
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 

Plaats reactie

Hou het netjes als je een reactie plaatst! Als je reageert kan het even duren voor het zichtbaar is, het moet eerst door een beheerder goedgekeurd worden. Geregistreerde gebruikers hebben hier geen last van.

Beveiligingscode
Vernieuwen

U bevindt zich hier: Home Nieuws Wedstrijdverslag RKC strandt in bekertoernooi na ruime nederlaag in Almelo