GeleLeger.nl

woensdag 23 05 2012

Laatste update22 mei 2012, 10:43

  • Registreer
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Velden met een sterretje (*) zijn verplicht.

RKC wint van Cuijk maar verliest Martina

Middels een 3-0 zege op JVC Cuijk heeft RKC Waalwijk zaterdag de winterstop goed afgesloten. Met een gemixt team kwam RKC voor de pauze door doelpunten van Furkan Alakmak en Guy Ramos op een 2-0 voorsprong. Vlak voor het eind van de wedstrijd scoorde Evander Sno de derde treffer. Goed was het niet, want er werden veel kansen gemist.

Zijn harde werken wordt beloond, als Sno de 3-0 binnen schiet.
Cuco Martina heeft in de wedstrijd een enkelblessure opgelopen. De centrale verdediger viel al na twee minuten uit nadat zijn enkel was aangetikt. Martina miste ook al de laatste wedstrijden voor de winterstop door een blessure aan dezelfde enkel. In Portugal maakte hij tegen Bayer Leverkusen zijn rentree. Martina mist nog mogelijk de uitwedstrijd tegen FC Twente. Guy Ramos is dan geschorst.

Enkele foto's van het duel zijn hier te bekijken.

Reacties  

 
Timmeehh
+2 # Timmeehh 14-01-2012 23:07
Schrok er toch even van, hoe Cuco van het veld moest, valt toch wel mee dus, dat is mooi.

Verder was het niet om aan te zien op sommige momenten, maar ach, al met al een leuke middag gehad
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Fotojeroen
# Fotojeroen 16-01-2012 08:01
Helaas geen foto's van mijn kant, ik wilde twee weken geleden wel.
Maar ik moest begin vorige week plotseling naar Turkije voor voetbalkampen van andere clubs.

Maar alle competitie- en bekerwedstrijden staan weer in de planning!
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 

Plaats reactie

Hou het netjes als je een reactie plaatst! Als je reageert kan het even duren voor het zichtbaar is, het moet eerst door een beheerder goedgekeurd worden. Geregistreerde gebruikers hebben hier geen last van.

Beveiligingscode
Vernieuwen

U bevindt zich hier: Home Nieuws Wedstrijdverslag RKC wint van Cuijk maar verliest Martina