GeleLeger.nl

woensdag 23 05 2012

Laatste update22 mei 2012, 10:43

  • Registreer
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Velden met een sterretje (*) zijn verplicht.

RKC haalt niveau niet en verliest ook in Venlo

VVV-Venlo - RKC Waalwijk

RKC Waalwijk is de draad helemaal kwijt. In het belangrijke duel met VVV Venlo lukte er vrijwel niets bij de Waalwijkse club. Na de drie tegengoals bij FC Utrecht en de vier tegen FC Twente bleek de defensie andermaal een makkelijk te nemen hindernis: 4-1.

RKC was geen schim van de ploeg in de eerste wedstrijden van het seizoen. Bijna elke bal die naar voren werd gespeeld werd direct weer verloren. Toch kreeg Aaron Meijers voor de pauze twee dotten van kansen. Hij schoot voor een leeg doel over nadat VVV-doelman Wilko de Vogt een doorbraak van Geoffrey Castillion had verijdeld. Meijers mocht ook een keer alleen op de keeper afgaan omdat arbiter Sanders niet floot voor buitenspel. Zijn gehaaste poging eindigde naast het doel van VVV.

De thuisploeg speelde veel feller en profiteerde al snel van dekkingsfout in de defensie van RKC. De Japanner Maya Yoshida werkte een vrije trap van de uitstekende Bryan Linssen tegen de touwen. Na balverlies van Castillion rond de middenlijn en matig ingrijpen van Guy Ramos tilde Yanic Wildschut de voorsprong van de Limburgers naar 2-0.

Met een dubbele wissel probeerde trainer Ruud Brood van RKC de schade te herstellen. Guy Ramos en Aaron Meijers bleven in de kleedkamer achter. Sander Duits en Karim Bridji kwamen in de ploeg. Adil Auassar ging terug naar de laatste linie. De Waalwijkers hadden geluk dat VVV-spits Uchebo zelfzuchtig was en twee open kansen liet liggen. Met een stiftje zorgde Braber voor de aansluitingstreffer.

Wat Uchebo verzuimde deed zijn vervanger Uche Nwofor wel. Vanaf de rand van het strafschopgebied joeg hij de bal hoog in het doel nadat Zoet even eerder nog redding had gebracht bij een doorbraak van Wildschut. Op aangeven van Wildschut zorgde Bryan Linssen ook nog voor de 4-1, zodat het demasque van RKC compleet werd. In de slotminuut zag Braber nog een penalty gestopt door Wilko de Vogt.

Bron: Brabants Dagblad

Reacties  

 
Belchinees
+2 # Belchinees 23-10-2011 14:43
Zo wie had dit verwacht? Het lijkt een beetje op het excelsior scenario van vorig jaar. Eerst goed presteren om vervolgens 7 keer op rij te verliezen. Aaanstaande zaterdag word erg belangrijk. Je mag dan toch een vol uitvak verwachten. Ik heb excelsior een paar keer zien spelen en dat moeten gewoon drie punten zijn
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Wiellus
+1 # Wiellus 23-10-2011 15:02
Dat dacht iedereen tegen VVV ook, dat moeten gewoon drie punten zijn.. Dus niet te hard roepen!

Uiteraard moet het vak stampvol zitten, ik ben er in ieder geval met een volle auto bij!!
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Belchinees
+2 # Belchinees 23-10-2011 16:36
VVV is idd twee klasses beter dan excelsior. Excelsior zou in de Jupiler League zelfs bovenaan niet meedoen. Als je die niet wint ga je echt een zwaar jaar tegemoet. Waarom stond gisteren Auassar tweede helft centraal echterin? Dat pakte heel slecht uit
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
coes
+3 # coes 23-10-2011 15:53
Nou Vvv is nog wel een stuk beter dan Excelsior, zoiezo al met het publiek wat ze in Venlo wel hebben en bij Excelsior bijna niet.
Als je volgende week wint is er niks aan de hand, verlies je dan kun je in een vervelende serie terecht komen tot aan de winter.
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
Rafter
-2 # Rafter 24-10-2011 16:27
Kop artikel onjuist: RKC haale z'n nivo wel- dit is nl. het nivo van RKC. Verschil tussen VVV en RKC: Inzet, passie en domheid. Eerste twee zijn duidelijk; de VVV'rs beseften dat het een degradatieduel was en speelden constant op het randje. En opportunistisch. Dat RKC dat een helft lang met (langzam) verzorgd opbouwend voetbal in een 442 trachtte te beantwoorden getuigt van domheid. Zoswel Castillion en ten Vooprde liepen zich steeds vast in dezelfde fuik (Fleuren). UIk hoopte op 1 buitenspeler ipv de twee niet aanvullende aanvallers, maar nee, er werd nóg een speler in de fuik bijgerzet; Bridgi. Die dan ook niks presteerde. T zelfde betreft de wissel Duits; wederom meeer kluitjesvoetbal. Terwijl een echte links-of rechtsbuiten het uit mekaar had kunnen trekken.
Enige 2 die wel het door hadden: van Peppen en Braber.
Op de NOS-teletekstpagina vangt het verslag over Excelsior aan met "Excelsior is nui nog de enige ploeg zonder zege..". Ik vrees dat wanneer Brood doorgaat met de voorspelbare tweeling in de voorhoede ditt na as zaterdag niet meeer het geval is
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 

Plaats reactie

Hou het netjes als je een reactie plaatst! Als je reageert kan het even duren voor het zichtbaar is, het moet eerst door een beheerder goedgekeurd worden. Geregistreerde gebruikers hebben hier geen last van.

Beveiligingscode
Vernieuwen

U bevindt zich hier: Home Nieuws Wedstrijdverslag RKC haalt niveau niet en verliest ook in Venlo