RKC sleept aan de hand van Boerrigter zege uit topper
- Wedstrijdverslag
- zaterdag 12 maart 2011 03:18
- Tim Reijnders
RKC Waalwijk leverde gisteravond op het kunstgras van Volendam een knappe prestatie.De Waalwijkse club won met 3-4 en verstevigde daardoor zijn tweede positie in de eerste divisie. Dat had wel de nodige voeten in aarde.
RKC Waalwijk moest steeds terugkomen van een achterstand. In de eerste helft acteerde de Waalwijkse ploeg zwak en verloor de slag op het middenveld. Met een dubbele wissel bracht Brood de Waalwijkse club na de rust op het juiste spoor.
Terwijl Volendam veel verder weg had moeten lopen stond er bij de pauze slechts een 3-2 stand op het bord. Derk Boerrigter scoorde twee keer voor de Waalwijkse club, die zich na de pauze herstelde. In de laatste vijftien minuten kreeg de revival ook op het scorebord gestalte. Henrico Drost tikte bij de tweede paal een corner binnen. Vijf minuten voor tijd maakte Boerrigter zijn derde van de avond. Daarna kreeg Volendammer Ricky Kruijs zijn tweede gele kaart. Met een man minder was de thuisploeg kansloos.
Bron: Brabants Dagblad

