UPDATE: RTV Utrecht trekt bericht in
- In de Media
- dinsdag 03 juli 2012 13:55
- Tim Reijnders
Rodney Sneijder van Ajax komt komend seizoen op huurbasis uit voor RKC Waalwijk, meldt RTV Utrecht. Het jongere broertje van Wesley Sneijder werd afgelopen seizoen nog verhuurd aan FC Utrecht.
Op Twitter ontkent Sneijder de overgang:
Wat een onzin berichten zeg!! Er is niks van waar, beetje jammer dat de media dit over neemt.. Ik was in Waalwijk voor meubels!
Een verhuur aan RKC zou pikant zijn, want zijn komst bij Utrecht leidde destijds tot een breuk tussen de toenmalige trainer Erwin Koeman en manager Foeke Booy. Koeman is nu coach van de Waalwijkse club.
UPDATE 03-07, 14.34u: RTV Utrecht heeft het bericht ingetrokken. Het artikel staat nog wel op de website, maar is niet meer in het nieuwsoverzicht te zien.


Reacties
Ben benieuwd wie Ajax anders wil suren?
Die is over een paar dagen hier in Waalwijk.
en bovendien erg jammer....
Onzin dus
Hij had namelijk in eerste instantie getweet: omw to Waalwijk. Inmiddels is deze tweet gewist. Daarbij valt op dat toen Jeroen Zoet 6 dagen terug via twitter bekent maakte nog een jaar verhuurd te worden aan RKC, Rodney Sneijder daarop reageerde met of Zoet zijn ping even wilde sturen aan Sneijder.... Wellicht omdat ze ploeggenoten worden?
'ik was in Waalwijk voor meubels' klinkt net als een wielrenner die betrapt is met doping in zijn achterbak en vervolgens verklaart: 'dat is voor mijn hond'.
Wordt vervolgd....
komt ie wel of niet???
Ik denk van wél, hij zal inderdaad waarschijnlijk iets te snel getwitterd hebben. We zullen zien. betekent dit overigens geen Alberg omdat Jungschlager ook al aangetrokken is dus 2 middenvelders. Komen nog 2 aanvallers bij.
Uiteindelijk zou hij wel naar Waalwijk komen. Ik denk dat het wel een goede speler voor ons is. Ook al viel hij bij utrecht onzettend tegen maar bij ons gaat hij zijn draai wel vinden, tenminste dat denk ik.