Sno blijft voorlopig bij RKC
- In de Media
- zaterdag 14 januari 2012 23:37
- Tim Reijnders
Evander Sno is fit en blijft voorlopig bij RKC Waalwijk. De middenvelder liet de eerste seizoenshelft zien een sterke speler op het middenveld te zijn. Nu moet hij gaan kijken of zijn toekomst bij de ploeg uit Waalwijk ligt.
De oud-Ajacied voelt zich goed en is weer helemaal fit. "Ik ben gezond en verkeer in een goede conditie. Ik heb een prima trainingsweek achter de rug met RKC en ik heb een wedstrijd tegen Bayer Leverkusen in de benen. Leverkusen is een Duitse Bundesligaclub, tegen zulke clubs moet je topfit zijn."


Reacties
Het zou natuurlijk loyaal zijn en van waardering getuigen wanneer hij voor een jaar bijtekent, want dat zou alleen puur in het zakelijke belang van RKC zijn. De Nederlandse spelersmarkt zit echter helemaal op slot. Of Sno dit daarom wil, is dus maar de vraag.
En ook al speelt RKC volgend seizoen opnieuw in de Eredivisie (wat natuurlijk fantastisch zou zijn).. Wanneer hij transfervrij naar een FC Groningen of SC Heerenveen gaat, zal hij zowel op sportief als op financieel vlak weer sprongen vooruit maken.. En dat was ook de hele insteek toch? Laten we ons dus maar niet teveel voorstellen van de contractbesprekingen .
kan het zijn dat ik ergens nog gelezen heb over een eenzijdige optie van 1 jaar voor rkc?
tabee
Btw, Duif kun jij svp een andere profielfoto gebruiken, ik word strotziek van de foto die je nu hebt.
ps, als jij het op die foto bent dan heb ik liever dat je je hele profiel verwijdert.
Mooi voor Sno ook dat RKC hem deze kans heeft geboden.
Win-win situatie in de maak??