Voortaan twee beroepsverkeersregelaars bij wedstrijden RKC
- In de Media
- maandag 29 augustus 2011 22:32
- Tim Reijnders
Bij thuiswedstrijden van RKC Waalwijk zijn vanaf de eerstvolgende keer altijd twee beroepsverkeersregelaars aan het werk. De gemeente Waalwijk, RKC en politie zijn dat na enkele gesprekken overeengekomen, meldt het Brabants Dagblad.
De nieuwe regeling gaat de club per thuiswedstrijd ongeveer 250 euro extra kosten. In de huidige situatie maakt RKC gebruik van evenementenverkeersregelaars: vrijwilligers die tegen een onkostenvergoeding van 14 euro per wedstrijd hun werk doen.
RKC heeft de ambitie om de extra kosten zo snel mogelijk uit het onlangs opgerichte beveiligingsbedrijf RKSafe terug te verdienen. "Tot aan de winterstop zal het waarschijnlijk uit de clubkas moeten komen", weet John Hermans, veiligheidscoördinator van RKC volgens de krant. "In de tussentijd gaan we zelf mensen opleiden, die we dan vervolgens ook aan derden kunnen verhuren. Zo moeten we op termijn uit de kosten kunnen komen."
Waarschijnlijk zal er bij het eerstvolgende thuisduel tegen AZ, op zondag 18 september, al met twee beroepsverkeersregelaars gewerkt worden. Het bezwaar dat RKC bij de gemeente indiende, is door de nieuwe afspraak van tafel.


Reacties
De kruising bij de Overlaatweg is gemeente grond, laat dan de gemeente daar een paar gochems neerzetten.
Onze stewards kunnen echt wel naar links of rechts wijzen of zijn er ernstige ongelukken gebeurd in het verleden?
Gemeente Waalwijk moet TROTS zijn op ons RKC
Meer hoeft er denk ik niet gezegd over te worden
denk dat we een keer spandoeken bij het huis van kleingeld moeten gaan hangen. hij rkc pesten wij hem pesten.
gewoon een ludieke actie