Accountmanager verruilt RKC voor Villa Pardoes
- Clubnieuws
- dinsdag 03 juli 2012 10:39
- Tim Reijnders
Aan de start van het nieuwe seizoen neemt RKC Waalwijk afscheid van accountmanager Gert-Jan van Boxel. De accountmanager gaat na 5,5 jaar bij RKC te hebben gewerkt vanaf midden augustus aan de slag bij Villa Pardoes.
Het betekent een volgend vertrek van een personeelslid, nadat eerder al Martin Versteeg en Sander Mijnhijmer de club verlieten. Van Boxel zal zijn taken overdragen aan directeur Joost de Wit, accountmanager Robbert Schouwenaars en commercieel stagiair Johnny de Vries.
"Hoewel ik niet actief op zoek was naar een andere job, kwam ik onlangs een erg interessante vacature tegen. Daarop reageerde ik en volgden drie prettige gesprekken. Daarom kan ik u nu met gepaste trots melden: Ik ga aan de slag als Fondsenwerver bij Villa Pardoes. Het feit dat je gezinnen met ernstig, mogelijk levensbedreigend zieke kinderen een gratis week vakantie voor het hele gezin mag aanbieden geeft mij ontzettend veel voldoening. Daarbij in ogenschouw nemende dat ik met mijn medisch dossier regelmaat krijg in mijn werk (maandag tot vrijdag – 9 tot 5) is deze overstap voor mijn gezondheid het beste. Regelmaat en minder hectiek komt mijn gezondheid ten goede", schrijft Van Boxel op de website van de club.


Reacties
Ik vond je een prima duo vormen met Justin en nu met Joost en Robbert.
Ik blijf je volgen via LinkedIn.
Veel succes man in deze ook fantastische organisatie.
Het ga je goed en bedankt.
Gert-Jan ontzettend veel succes gewenst bij het mooie initatief Villa Pardoes, en bedankt voor de inzet de afgelopen 5,5 jaar voor onze trots!
Tot die tijd gaan we commercieel knallen voor de mooiste club van Nederland!
Ook fam van Boxel bedankt dat Gert Jan 5,5 jaar bij ons RKC mocht wer