Home Nieuws Geruchten 'Luirink nagenoeg rond met RKC'

'Luirink nagenoeg rond met RKC'

RKC Waalwijk is volgens deTelegraaf nagenoeg rond met Gijs Luirink. Volgens de krant heeft de 25-jarige verdediger meerdere opties, maar verhuist hij volgende week in principe voor één jaar naar Brabant. Er zit echter vertraging in de huurdeal omdat RKC komende zaterdag in Waalwijk speelt tegen zijn huidige club AZ.

In het seizoen 2001/2002 debuteerde Luirink als prof namens FC Volendam in de Eerste Divisie. Na drie seizoenen bij het andere oranje verkaste hij naar FC Groningen. Vervolgens werd hij overgenomen door AZ waar hij in de zomer van 2006 belandde. In Alkmaar werd Luirink echter nooit een vaste waarde. In drie seizoenen kwam hij mede door blessureleed maar tot zeventien competitieduels.

 

Reacties 

 
-1 # hagenees 11-08-2009 02:57
erg voor hem om in zo klein stadion te spelen zonder sfeer.
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 
 
# onze jan 11-08-2009 15:20
hagenees zei:
erg voor hem om in zo klein stadion te spelen zonder sfeer.

Nee den haag heeft een groot stadion met veel sfeer. whaaahahahaha :zzz
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 

Plaats reactie

Hou het netjes als je een reactie plaatst! Als je reageert kan het even duren voor het zichtbaar is, het moet eerst door een beheerder goedgekeurd worden. Geregistreerde gebruikers hebben hier geen last van.


Beveiligingscode
Vernieuwen

IsaDesign.nl

Gebruikersmenu