RKC Waalwijk heeft haar relatie met busmaatschappij Eurocoach na 20 jaar bewezen diensten beeindigd meldt het Brabants Dagblad. Zoals bekend wilde Eurocoach vorig jaar oktober eerst geld ontvangen om de spelers te vervoeren in de moeilijke periode van de club.
RKC Waalwijk koos eieren voor haar brood en huurde elders een bus. Nadat RKC Waalwijk dit seizoen heeft uitgezeten met Eurocoach heeft het nu een contract met BBA.
Het opvallende van de bus is dat het dezelfde spelersbus is als die van Willem II. Het enige verschil is dat het logo van de club omgewisseld dient te worden. Zo kan er met een magneet verwisseld worden.




Reacties
Mag toch hopen van niet!
Of moet het ook op .nl bekend worden gemaakt als er een nieuw merk koffie automaat komt omdat Douwe Egberts slechte service levert?
Iedere andere club communiceert dit wel naar de achterban. Laatst nog Utrecht, vorig seizoen Twente en 3 jaar geleden nog onze 'vrienden'.
Dat het jou niets interesseert is jou goed recht! Andere willen dit soort zaken wel weten. Overigens had ik het niet alleen over dit nieuws. Ik vind dat RKC sowieso wat meer nieuws op de site mag brengen...
Ze delen de kosten voor het huren van die bus, er komt er nieuwe (neutraal gekleurd) met een speciale sticker erop, die veranderd als je er een speciale magneet overheen haalt. Het zal ongetwijfeld goedkoper zijn om samen een bus te huren.
Dat is wel wat aannemelijker idd, maar volgens mij bestaat dat magneetsysteem wel degelijk
rkc heeft een contract getekent mer BBA de maatschappij die ook Willem II vervoert.
deze maatschappij wil de zelfde bus voor beide clubs gebruiken en gaat daardoor werken met magneten. dus totaal geen kosten delen e.d. gewoon een maatschappij die twee clubs met 1 bus vervoert. en met de magneten de bus eventueel nog kan inzetten voor gewoon vervoer.