Informatie kaartverkoop VVV Venlo - RKC Waalwijk
- Supportersvereniging
- maandag 17 oktober 2011 19:28
- Jasper Jansen
Op zaterdag 22 oktober aanstaande speelt RKC Waalwijk de belangrijke uitwedstrijd tegen VVV Venlo. Een uitwedstrijd waarbij RKC Waalwijk - gezien het feit dat dit als een directe concurrent wordt beschouwd -Â de steun van haar supporters goed kan gebruiken. Wij van Geleleger.nl zetten daarom ook maar al te graag de informatie over de kaartverkoop voor je uiteen.
De wedstrijd tegen VVV is op verschillende manieren te bezoeken. Zo is het voor RKC Waalwijk supporters mogelijk om met de eigen auto naar Limburg af te reizen. Let wel, het betreft hier een auto-combi. Dat wil zeggen dat je vanaf heden een omwisselbiljet kan aanschaffen bij het secretariaat van RKC Waalwijk. Op de wedstrijddag kan het biljet worden geruild voor een entreebewijs. Dat zal dan moeten gebeuren tussen 16.30 uur en 17.00 uur op de parkeerplaats van het Mandemakers Stadion. Kaarten voor de auto-combi kosten 13,50 euro per stuk.
Zoals bij iedere wedstrijd organiseert de SV RKC Waalwijk ook voor deze wedstrijd een buscombi. Kaarten zijn vanaf heden verkrijgbaar in de fanshop. Leden betalen 26,- euro, terwijl niet-leden 38,50 euro kwijt zijn.
Vanwege hetgeen zich in het verleden heeft afgespeeld rond de duels tussen beide clubs, gelden er wat strengere maatregelen dan normaal. Zo kan men per persoon maar één omwisselbiljet of buscombikaart worden aangeschaft. Bij de aanschaf van de kaart moet je dan je legitimatiebewijs tonen. RKC Waalwijk of de SV RKC maakt daar dan een kopie van.
De wedstrijd tussen VVV-Venlo en RKC Waalwijk wordt op zaterdag 22 oktober gespeeld. De aftrap in het Seacon Stadion De Koel is om 18.45 uur.


Reacties
Voor de volledigheid dan: Zwolle (beker) wordt een verplichte buscombi!