GeleLeger.nl

dinsdag 22 05 2012

Laatste update21 mei 2012, 19:39

  • Registreer
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Velden met een sterretje (*) zijn verplicht.

Sfeervolle laatste training RKC voor FC Twente

Ruud kijkt nog een beetje zorgelijk.. Zenuwen? RKC Waalwijk heeft de laatste training voor de wedstrijd tegen FC Twente er opzitten. De selectie van trainer Ruud Brood vertrekt vandaag al richting Enschede om daar in de buurt in alle rust op de wedstrijd te kunnen richten tegen FC Twente.

 

Enige minpunt van de laatste training was dat reserve doelman Maik van de Kieboom vroegtijdig de training heeft moeten verlaten met een handblessure. Keeperstrainer Raymond Visser meldde dat de schade beperkt was en verwacht wordt dat de 18-jarige keeper morgen gewoon op de bank zit.

 

In het slechtste geval moet de keeper van de A Junioren, Mitchell Kerkwijk die vandaag zijn wedstrijd heeft meegepikt tegen Roda JC A1 naar Enschede komen of keeperstrainer Raymond Visser zelf plaatsnemen op de bank.

 

Verder is de Israëlische keeper die de afgelopen dagen heeft meegetraind terug naar Israel. De technische staf wou nog niet kwijt of deze doelman een contract krijgt aangeboden.

Reacties  

 
Mandy
+1 # Mandy 23-08-2009 02:14
Raymond zelf op de bank? Mag dat joh?
Antwoorden | Antwoorden met citaat | Citeer
 

Plaats reactie

Hou het netjes als je een reactie plaatst! Als je reageert kan het even duren voor het zichtbaar is, het moet eerst door een beheerder goedgekeurd worden. Geregistreerde gebruikers hebben hier geen last van.

Beveiligingscode
Vernieuwen

U bevindt zich hier: Home Multimedia Nieuws RKC Waalwijk Sfeervolle laatste training RKC voor FC Twente